Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

abka testuje sekarang rozwiązanie.  Pracownicy “na słuchawce”

abka testuje sekarang rozwiązanie. Pracownicy “na słuchawce”

2022-04-12 09:10

publikacja
2022-04-12 09:10

Pracownicy abki "na słuchawce".  Sieć testuje sekarang rozwiązanie
/ abka

Pracownicy abki otrzymali specjalne słuchawki. Informasi lebih lanjut tentang otrzymujo na bie o braku parówek na rollerze, kawy w automace, konieczności zabezpieczenia towaru czy ewentualnej awarii sprzętu chłodniczego. Aktualnie trwa testowanie nowego rozwiązania w jednym ze sklepów sieci.

abka wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązanie. Tym razem sieć stawia na “komunikację” – pracownicy dzięki specjalnym słuchawkom otrzymują informacje dotyczące ewentualnej awarii sprzętu chłodniczego saya konieczności zabezpieczenia towaru czy informacje atau sytuacjach wymagających interwencji człowieka, jak np. brak parówek na rollerze czy kawy w kawomacie oraz konieczności wyczyszczenia tych urządzeń”.

“Takie rozwiązanie gwarantuje pełną dostępność oferty dla klienta, a poprzez odpowiednią konserwację i eksploatację przedłuża ywotność znajdującychąlezeńur sk” w wskazuje sieć sklepów małoformatowych w komunikacie prasowym.

— abka jest jedną z najbardziej innowacyjnych franczyz na rynku. Rozwijamy Lokalną Przedsiębiorczość W Oparciu O Nowe Technologie, oleh Przedsiębiorcy Mogli atwo Przystosowywać Prowadzenie Biznesu Do Aktualnych Wyzwań I Jeszcze Lepiej Spełniać Oczekiwania Klientów. Sekarang, cerdas rozwiązania zastosowane w abce w Poznaniu wspierają naszych franczyzobiorców w zarządzaniu swoim sklepem, ale są również energigooszczędne. Dzięki temu optymalizujemy koszty i jesteśmy przyjaźni rodowisku – mówi Adam Manikowski, wiceprezes zarządu, dyrektor zarządzający abka Polska.

abka

Aktualnie abka przeprowadza pilotaż smart technologii. Jak wskazuje sieć, sekarang rozwiązania testuje franczyzobiorca oraz pracownicy sklepu przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Untuk m.in. dengan podstawie ich opinii i sugestii zmian wybrane zostaną rozwiązania, które w kolejnym etapie testu zostaną wdrożone w większej liczbie placówek.

— Zastosowane w sklepie rozwiązania znacznie usprawniają jego prowadzenie i pozwalają nam skupić się na tym, co robimy najlepiej, czyli na sprzedaży oraz obsłudze klientów. To bardzo ważne, oleh budować dobre, lokalne relacje z naszymi klientami – mówi Marta Tołwińska, franczyzobiorczyni sklepu przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu.

READ  Cuaca untuk akhir pekan yang panjang. Akankah ada kehangatan dalam tubuh Tuhan? Ketinggian baji di atas Polandia

DF

ródło:
Tematy