Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Assassin’s Creed Infinity – premier, rozgrywka, fabuła.  Wszystko, rekan wiemy [12.03.2022] – Dunia PC

Assassin’s Creed Infinity – premier, rozgrywka, fabuła. Wszystko, rekan wiemy [12.03.2022] – Dunia PC

Sprawd, lakukan tej pory wiadomo dengan temat powstającej gry Ubisoft, Assassin’s Creed Infinity.

Ubisoft zapowiada, e Assassin’s Creed Infinity będzie rewolucją dla całej serii. Gra ma być usługą, która będzie rosła i rozwijała się wraz z użytkownikami. Twórcy chcą czerpać wiedzę i doświadczenie z sukcesu takich tytułów jak GTA 5 saya Fortnite. Assassin’s Creed Infinity zostało niedawno oficjalnie zapowiedziane, jednak wiadomo już nieco na temat nadchodzącej produk Ubisoft.

Assassin’s Creed Infinity – pierwsze doniesienia

Assassin’s Creed Infinity ma być grą, która nie będzie tworzona przez jedno studio tak, jak było to dotychczas. Poszczególne oddziały do ​​​​tej pory skupiały się na konkretnej odsłonie serii. W przypadku najnowszego dzieła Ubisoftu, w produkcję mają olehć zaangażowane studia w Montreal saya Quebecktóre będą sprawować główną pieczę nad całym procesem. W oficjalnym ogłoszeniu możemy przeczytać:

Wraz z ogłoszeniem nowej zawartości melakukan Assassin Creed Valhalla, chcieliśmy podzielić się kilkoma ważnymi informacjami na temat utalentowanych i kreatywnych umysłów, które Beda Teraz pracować w ramach współpracy Miedzy studiami Ubisoft Montreal i Ubisoft Quebec – untuk satu Beda kierować, rozwijać, ewoluować saya definiować ogólną przyszłość Assassin’s Creed, w tym ważny nadchodzący, wczesny projekt o nazwie kodowej Assassin’s Creed Infinity. Assassin’s Creed Valhalla dan Assassin’s Creed Infinity.

Assassin’s Creed Infinity – MMO free-to-play, czy jeszcze coś innego?

Assassin’s Creed Infinity zostało dopiero zapowiedziane, więc twórcy nie zdradzili jeszcze, jaka będzie dostępność do tytułu. Możemy domniemywać, e skoro gra ma olehć “doświadczeniem”, w którym będzie się rozwijać wraz z użytkownikami, możemy dostać darmowy tytuł, oparty dan mikropłatnościach. Pozwoli ke na ciągły rozwój platformy, oraz stały napływ nowych graczy. Dari informasi yang didapat dengan tej sprawie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Zobacz również:

Pojawiają się informacje, e twórcy Assassin’s Creed Infinity chcą czerpać inspiracje z takich produkcji jak Fortnite czy GTA 5. Są to grey usługi, które przez cały czas po premierze się zmieniają. Najnowsza odsłona Grand Theft Auto została wydana w 2013 roku. Coba sieciowy wciąż jest aktywny i rozbudowywany, a gra przez lata plasuje się na szczytach daftar buku terlarisów. Untuk może być dobra droga dla serii kredo pembunuh.

Assassin’s Creed Infinity – wiat, epoki, rozgrywka

READ  Motorola Moto G 5G (2022) versi terbaru. Pojawia się specyfikacjaAssassin's Creed Valhalla (untuk Ubisoft)

Assassin’s Creed Valhalla (untuk Ubisoft)

W ciągu ostatnich lat, Ubisoft seri wraz z kredo pembunuh zabrał nas melakukan przeróżnych epok historycznych. Braliśmy udział w wojnie peloponeskiejolehliśmy wiadkami rewolucji przemysłowej w Londynie, przemierzaliśmy morza w towarzystwie piratówale takeże trafiliśmy na Atlantyd oraz do mitycznej krainy Asgard. Ubisoft sworzył animasinarzędzie, dzięki któremu może połączyć te wszystkie elementy w jedną spójną całość. Bardzo możliwe, e w Infinity będziemy mogli wędrować pomiędzy różnymi epokami wykonując zadania dan eksplorując wiat. Nasz bazą wypadową może olehć laboratorium usytuowane w teraźniejszości.

[Aktualizacja 21.07.2021]

Assassin’s Creed Infinity ma się mocno skupiać na wątkach fabularnych. W swojej wypowiedzi potwierdził to Frederick Duguetdirektor finansowy Ubisoft:

Jeśli chodzi o projekt o kryptonimie Infinity, mamy ekscytujące plany na przyszłość, które maja potencjał, oleh znacząco rozszerzyć zarówno zasięg Marki, jak i cykliczny profil, jednocześnie pozostając wiernym dziedzictwu Assassin Kredo, czyli bogatym fabularnym doświadczeniom. Znajduje się pada kita wczesnej fazie rozwoju i podzielimy się większą ilością szczegółów w odpowiednim czasie.

Assassin’s Creed Infinity – data perdana dan platform

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez dziennikarza Bloomberg, Jasona Schreiera, gra ma się pojawić na rynku w 2024 roku lub później. Biorc pod uwagę ramy czasowe, Assassin’s Creed Infinity zostanie wydane na komputer, Xbox Seri X oraz PS5. Chyba, e do tego czasu doczekamy się kolejnej generacji konsol.

Assassin’s Creed Infinity – trailer

Gra Assassin’s Creed Infinity bercanda aktualnie w bardzo wczesnej fazie rozwoju. W tej chwili nie mamy co liczyć na zwiastun, pengejek ani nawet na oficjalne grafiki z produkcji. Zapewne najwcześniejszą datą publikacji pierwszych materiów może być połowa 2023 roku. W tym czasie, jeśli nic się nie zmieni i Ubisoft z jakiś przyczyn nie porzuci produkcji, prace powinny olehć już w takim stadium, e twórcy będą w stanie udostępnić pierwsze materiały z abu-abu.

Assassin’s Creed Infinity – sekarang sudah selesai

Momentu aneh potwierdzenia przez Ubisoft berlatih nad Assassin’s Creed Infinity nie otrzymaliśmy zbyt wielu nowych informacji. Niespodziewanie w serwisie Reddit pojawił się post użytkownika o nicku Halus-Bumi2875, który przedstawił ciekawą koncepcję. Rabu, gra jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie rozwoju, jednak całość prezentuje się na tyle ciekawie, e postanowił podzielić się swoją wiedzą.

READ  Tes Tribit FlyBuds C1: kejutan yang sukses?

Rabuług niego kredo pembunuh olehć HUBem nie tylko dla nowych odsłon serii, ale take dla odnowionych wersji wcześniejszych gier. Nie wiadomo jeszcze które części miałyby zostać zremasterowanejednak dobrze olehłoby zobaczyć pierwsze odsłony z nową oprawą.

Powrót głównego scenarzysty lakukan Ubisoft

Po niespełna ośmiu miesiącach do Ubisoftu powrócił Darby McDevitt. Pracował wcześniej jako sutradara naratif przy Assassin’s Creed Valhalla, Bendera hitam saya Persatuan. Na pewno będzie miał teraz sporo pracy przy Assassin’s Creed Infinity.

Główny wątek Assassin’s Creed Infinity ma się skupiać wokół specjalnej grupy zabójców, którzy przemierzają różne krainy w poszukiwaniu “bestii ostatecznej”. Przeciek sugeruje, e głównym miejscem spotkań będzie centrum społecznościowe. Untuk w nim kupimy sekarang przedmioty, przyjmiemy zadanie i będziemy mogli podróżować lakukan innych lokacji. W kadym “świecie” będą dostępne mniejsze miejsca centralne. Poszczególne lokacje mają olehć inspirowane poprzednimi grami z serii kredo pembunuh.

Kolejne przecieki zdradzają szczegóły rozgrywki

Layanan W Reddit pojawiła się wypowiedź osoby podającej się za pracownika Ubisoftu. Zdradza pada kolejne szczegóły dotyczące rozgrywki. Rewelacje te należy brać z przymrużeniem Oke, jednak na tle oficjalnych wypowiedzi brzmią bardzo wiarygodnie.

Według ródła gra pojawi się tylko na PC oraz konsolach sekarang generacji. Centrum rozgrywki ma stanowić wspólny wiat osadzony w czasach współczesnych. Untuk z niego będziemy wyrusza na poszczególne misje osadzone w rozmaitych okresach historycznych. Mają się one nazywać “Eram”. Ujawnione zostały trzy okresy:

  • Rzym, 1502 rok
  • Okupowana Francja, 1943 rok
  • Chiny, 1634 rok

Assassin’s Creed Infinity może być epicką opowieścią na wiele lat

Assassin’s Creed Infinity, przynajmniej z tego co na temat gry mówią przecieki oraz szczątkowe oficjalne informacje, może być grą, która przeniesie całą serię na całkowicie inny poziom. Centrum społecznościowe, z którego mielibyśmy wyrusza lakukan poszczególnych okresów w celu wykonywania misji jest genialnym pomysłem. Co więcej, jeśli będzie zlokalizowane w czasach współczesnych da nam bardzo ciekawy obraz, który będzie mocno kontrastował z całą resztą gry.

Ciekawie zapowiada się take plan na stały rozwój gry. Zgodnie z przeciekami na samym początku będziemy mieć dostęp do pięciu okresów, które będą nazywane Erami. Jeżeli formuła się sprawdzi, na co są bardzo duże szanse, będziemy mieć możliwość obcowania ze wietną grą przez długi czas. Co więcej, pomysłów na Ery może olehć bardzo dużo, dzięki czemu olehć może czeka nas epicka opowieść wzbogacana o sekarang elemen przez wiele lat.

READ  Pembaruan Safari 15.1 yang mengubah tampilan browser

Dapatkan Assassin’s Creed Infinity wyjdzie jeszcze jedna gra z serii?

Plany twórców w stosunku do Assassin’s Creed Infinity begitu pula bardzo ambine. Nikt nie ukrywa tego, e stworzenie tak dużej gry wymaga ogromu czasu i pracy. Okazuje się jednak, e zanim poznamy więcej szczegółów dotyczących ketakterbatasanmożemy otrzymać jeszcze jedną grę osadzoną w wiecie Kredo Pembunuh.

Plotki na temat sekarang produkcji pochodzą od redakcji Bloomberg. Proyek Najnowszy ma nosić kodową nazwę “Keretakan” saya nieco odejść od tego, lakukan czego zdążyliśmy się przyzwyczaić w przypadku Valhalli.

Gra podobno ma się pojawić na rynku dengan przełomie 2022 dan 2023 roku saya zawierać elemen znane z wcześniejszych odsłon serii. Większy nacisk ma być położony bardziej na “skradankowrozgrywk.

Mówi się, e “Keretakan” oleh początkowo rozwijany jako DLC melakukan Valhallijednak twócy postanowili stworzyć oddzielną grę, która ma opowiadać o losach Basima, którego poznaliśmy w najnowszej jak dotąd odsłonie serii. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tidak ada temat gry wiadomo jeszcze tyle samo jeśli nie mniej niż na temat ketakterbatasan. Zostaje nam więc czekać na oficjalne informacje.

Assassin’s Creed Infinity w 2024 lub 2025 roku? Sekarang doniesienia [Aktualizacja 22.03.2022]

Tom Henderson w swoim artykule zdradził kilka informacji dotyczących Assassin’s Creed Infinity. Gra nadal znajduje się w dość wczesnej fazie rozwoju, w związku z czym premiera może mieć miejsce w 2024 pelumas 2025 roku. Projekt ma czyć ze sobie różne wiaty i epoki a Kebencian ma być swego rodzaju bazą wypadową. Tego typu przedsięwzięcie wymaga czasu, więc nie dziwi fakt, e dziennikarz przewiduje tak odległą premierę gry.

Zobacz mengambil: Diablo 4 – premier, zwiastun, rozgrywka. Sprawd, rekan wiemy