Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Fortuna 1 Liga: Goal adalah lagu terpopuler!  Podbeskidzie Korona pokonała

Fortuna 1 Liga: Goal adalah lagu terpopuler! Podbeskidzie Korona pokonała

Korona Kielce vygrała z Podbeskidziem Bielsko-Bioła 2: 1 w zelgłym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Liga. Decydującą bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Jacek Kieb, ktry popisał się kapitalnym uderzeniem przewrotką.

Spotkanie rozpoczęło się od ataków gości, ale to pikarze Korony otworzyli wynik. Dawid bayonik uderzył z kilkunastu metrow zaskoczył bramkarza rywali. Lihat lebih banyak lagi kielczanie grali z vikszym animuszem, ni zdołali jednak zagrozić bramce rywali. W koicwce pierwszej czci cici meczu tempo mechzu trochę siadoo; niko oywienia wnioła dopiero akcja w doliczonym czasie gry, gdy pikł po po strzale Jakuba ukowskigo obrońca rywali wybił na rzut royni. Trochę nerwów byo na awce rezerwowych gości – w 35. minucie jeden z czonków sztabu szkoleniowego został ukarany czerwoną kartką.

Zobacz ambil: Dawid Janczyk doczył do nowego klubu. Zagra w lidze okrgowej

Adam Frączczak, poi powie piik w ssnowieniu piłkę wi drugrvali umieścił paling terkenal di dunia, Adam Frązzczak, spalonego paling terkenal dan kuat di dunia. Zomieszanie wokół tej sytuacji vykorzystali gocie. W Zamiast 2: 0, zrobiło się 1: 1 …

Pikarze Podbeskidzia vyraźnie oywili si po zdobyciu wyrównującej bramki. W 65. Minucie trafili nawet do bramki gospodarzy, wasit nie uznał jednak gola. Dopiero dziewi minut doliczonego czasu gry dostarczyo kibicom sporo emoji. Najpierw szansę miał Jewgienij Szykawka, a piłka po jego strzale gową minęła bramkę rywali. Podbeskidzie odpowiedziao strzaim w supek. WrestleMania Xwila chwila mezzu, w piątej minucie doliczonego czasu wracaji po kontuzji Jacek Kieb popsii capitalnym uderzeniem przewrotką!

Effektowny gol dał gospodarzom zwicystwo, choć bielszczanie mogli jeszcze wyrównać! Giorgi Merebaszwili trafił jednak w supek i spotkanie zakończyo się wynikiem 2:1.

Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko Biała 2:1 (1: 0)