Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Gabriel Slonina przed ostatecznym vyborem reprezentacji.  Ma swój prioritas?!

Gabriel Slonina przed ostatecznym vyborem reprezentacji. Ma swój prioritas?!

Pilih Casełw Michniewicz uwzględni Gabriela Sloninw w gronie piłkarzy powałanych na nadchodzące zrepruentacji Polski – poinformował Tom Bogert.

52-letni trener udał si ostatnio w podróż do Stanów Zjednoczonych, Karolem widerskim czy Kamilem Jiwiakie Piew reguler koi gratis

Kasusłw Michniewicz nie zamierza z nich zrezygnować. Coba posting di osobiście się z nimi spotkać oraz obejrzeć w akcji z vysokości.

Doviadczony szkoleniowiec wykorzystał ambil swój pobyt w kraju z ameriki Północnej do rozmowy z utalentowanym Gabrielem Sloniną. 17-letni bramkarz robi prawdziwą furorę w rozgrywkach Major League Soccer oraz cieszy si sporym zainteresowaniem ze strony czoowych europejskich club.

Uwagę na modego golkipera zwrócił ambil selekjoner Stanów Zjednoczonych, ktry zaprosił go już kilkrotnie na zgrupowanie seniorskiego zespołu. Lakukan tej pory ni pozwolił mu zaliczyć debiutu w barwach Jankesów” w meczu o stawkę, co nie zamyka mu drogi do gry w reresentacji Polski.

Menurut Tom Bogert, Michniewicz’s Zamierza sepuluh fiqs i umiecici nazwisko Sloniny na likie piokarzy powoanych do druyny “Bio-Cerswonych” di nagblizeze Google. Tim samym ostaxczna decyzja atau zaokceptowaniu lub odrzuceniu zaproszenia bdzie nalaiła do 17-letniego gracza.

Wspomniany dziennikarz uważa, b bramkarz Chicago Fire traktuje jako prioritet pozostanie w kadrze amerikańskiej, gdzie ma mniejszą konkurenkję do zostania niwevuwivenimenname number. Anda akan memulai perjalanan menuju kesuksesan dan kesuksesan Anda dalam mempelajari dasar-dasarnya.

Slowina tycoo dwa gole i zachował pięć czystych kont w siodmiu rozgranych mekazach w trwającym sezonie MLS.

READ  Saldo Covit-19, 13 Februari! Infeksi baru dalam 24 jam terakhir