Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Gracze narzekali na dźwięki broni w remake’u Dead Space – twórcy prezentują zmiany

Gracze narzekali na dźwięki broni w remake’u Dead Space – twórcy prezentują zmiany

Marcowa prezentacja dźwięków w remake’u Dead Space nie przypadła do gustu wszystkim fanom nadchodzącej produkcji. Twórcy wzięli sobie uwagi do serca i ujawnili wprowadzone modyfikacje.

Pemotong Plasma dan Senapan Pulse nie wszystkim się spodobały. Pojawiły się głosy krytyki, z którymi się zgadzamy saya po zapoznaniu się z komentarzami wprowadziliśmy kilka modyfikacji” – wyjaśniają motif dua kali belajar.

Jak zapewniają deweloperzy, Pemotong Plasma powinien teraz mieć lepszego “kopa”, Senapan Pulse – nieco bardziej chaotyczny” rytm. Porównanie oferuje materił wideo poniżej.

Jak można się domyślać, krytyki nie brakuje i teraz, choć głównie na temat tego, po co remake w ogóle powstaje. ‘Ruang Mati ju’ teraz jest technicznie kompetentną, współczesną produkcją”zauważa niejaki ‘Buff Beefbroth’.

Ludzie chcą, oleh dźwięki olehły bardziej zbliżone do pierwowzoru. Untuk może lepiej zagrać dengan oryginał? – dodaje. “Dead Space dengan modem 4K60 z Reshade wygląda więcej niż dobrasi”zgadza się Dr. Doom” di forum ResetEra, dzieląc się też porcją layar.

READ  Oppo Reno7 Pro harus memiliki Snapdragon 778G dan Pro + Dimensity 1200-Max