Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Jennifer Lopez ocenia związek z Benem Affleckiem

Jennifer Lopez po raz pierwszy tak otwarcie mówi o uczuciu, ktre czy ją z Benem Affleckiem. Piosenkarka docenia, doe dojrzałość ukochanego jest o wiele wiksza niż 20 lat temu. Anda sedang merambah arsip untuk kategori Tips Pemasaran. Dlaczego?

Jennifer Lopez chwali Bena Afflecka

Los dał im drug szansę – Jennifer Lopez i Ben Affleck powered by siebie po niemalże 20 latch roses. Wieci or ponownym royce diojga zelektryzowai ni tylko fanow piosenkarki i aktora, lecz cai show-biznes. American wokalistka uniła rozgosu i dugo zwlekała z potwierdzeniem tej sekarang.

dovioadczenia wie Jennifer Lopez, moi zniszczyć koydy paling populer, nawet wydawaooby się najtrwalszy związek, dlatego tej pori nie mioa w ziwikzajo permainan beranda. Tim razem jednak zrobiła wyjtek. Anda sedang merambah arsip untuk kategori Tips Pemasaran. Omong-omong, Anda akan memiliki bardziej dojrzały niż dwie d temyodu temu sendiri.

Jestem szczęśliwa i dumna, moe mogę z nim być. Jestem dumna z mężczyzny, którym się stał (…). To bya duga podróż – nauczenie sii i zrozumienie siebie, dotarcie do miejsca, w ktrym oboje czujemy się naprawdę dobrze ze sobą. To wielka radość widzie osobę, człowieka, mężczyznę, ojca i partnera, którym dziś jest – jest taki, jaki zowsze wiedziałam, je jest i jaki zowsze chciał być. Nasza relacja jest pikęna, choć zoupłnie inna niż przed laty – opowiada na amach prasy.

Jennifer Lopez atau przyszłości z ukochanym

Jennifer Lopez nie chce popełnić takiego samego błędu, którego nie ujło jej się wraz z Affleckiem uniknąć 20 lat temu. Mowa nadmiernym epatowaniu związkiem w mediach. Teraz już wie, ie to, co najcenniejsze, powinna zachować vyikznie dla siebie. Dba atau hubungi Benem dla dobra dzieci.

Untuk zdrowy, tonton szczęścia związek. Zrobię wszystko, dengan pergi uchroni, bo zasługuje na to. Jest dla nas więtością – przyznaje gwiazda.

READ  Golf: Golf-Europe memulai hari kedua penggalian lubang Rider Cup

Jednocześnie zaznacza, historia historia miosna, której jest bohatirką, wydaje się nieprawdopodobna. Vokalistka ma wiadomość ulotności uczuć.

Untuk piękna miłość, ale nie jestem jej pewna. Bo czy to realne, ode odnajdujesz kogoś, kogo naprawdę kochasz i dostajesz drug szansę, oleh stworzyć z tim kimś relację? Untuk naprawdę cenne doświadczenie, ale rzadko spotykane, dlatego nie bierzemy go zo pewnik. Pracujemy nad związkiem cały czas – przekonuje Lopez.

Pengarang:Berenika Olesińska

Zródło zdjęcia gwnego: x-berita