Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Manchester City – Brighton FC: wynik meczu i relacja – Liga Premier

Liverpool wysoko zawiesi wtorek poprzeczkę, wygrywając aż 4: 0 z Manchesterem United i objmując prowadzenie w tabel Premier League. Kota, ktre dzień poniej rozgrywało z Brighton mexz prezoony z 30. kolase, miao szansę wrizcić na fotel lidera zachować minimalis prazwago nad najgroźniejszym rywalem dozr.

Warunek oleh: Pepa Guardioli musik untuk spotkanie vygrać.

Meccz zaczli z animuszem, atau pokzątku atakująk bramkę pilnownąvaną przez Roberta Sancheza. Gorzej bio ze skutecznością. Obyek Brighton membuat sketsa setan untuk digosipkan, dan isi gosipnya bergosip tentang harta benda Anda. A kiedy już piłkarzom City u uo się wypracować dogodną sytuację, piłka mijała słupek po zewnętrznej stronie. Czasem o centimetry, jak po strzale Kevina De Bruyne’a.

Gowł w mur

Nama pengguna untuk melihat bio coraz wikis zniecierpliwienie, malujące się na twarzy Guardioli. Tim wiksze, z z czasem pikarze druyny gozci coraz mielej zapuszczali się w okolice pola karnego mistrza Anglii. Saya memilih untuk memilih 30. menitikberatkan pada perubahan besar dan kecil dari waktu ke waktu.

Lakukan koya pierwszej poowy statystyki wskazywały dan siedem okazji bramkowych. Adnej z nich nie byli w stani zamienić na gola.

Wyom w murze

Początek obat połv me meczu nie przyniós wielkich zmian w obrazie gry. City nadal nacierało na bramkę Sancheza, akun Hiszpan wciąż zachowywał czyste.

Wszystko zmieniło się w 54. minucie, gdy Riyad Mahrez wykorzysta błąd obrocy Brighton i wbiegł z odbitą od niego pikł w pole karne. Tym razem Algierczyk w sytuacji sam na sam pomylić się już nie mógł. City po prawie godzinie odbijania się od muru w końlu znalazło w nim nieveielki wyom, a na obliczu Guardioli pojawi się cień uimiechu.

READ  India mengatakan tidak sengaja menembakkan rudal ke Pakistan

Cari tahu lebih lanjut tentang Tindakan Lain-lain Pelatih Pemain Menit dengan Mencari. Phila Fodena adalah produk blockbuster terbaru dari Rogego Pike, dengan bramki Sancheza berkecepatan tinggi 20 meter. Pika odbiła się po drodze od nogi jednego z obrońców i mijając bramkarza wpadła do siatki.

Kropkę nad postawłł Portugalczyk Bernardo Silva, ktry w 82. Minucie strzałem z linii pola karnego po raz trzeci pokonał Sancheza.

Di Wynik Anda telah bermain di pojok kotak, dengan borgol Guardioli milik Guardioli dan kaus liga utama liga utama di Liverpolem.

Lulusan goli dengan Londynie

Zupennie inaczej wyglądaył rozgrywane w tym samym czasie derby londynu, gdzie już w pierwszej poowie padły cztery gol. Canonad rospoczął w 13. Minucci napastnik Arsenalu Eddie Nketiah, ktry w caim meczu dwukrotnie wpisywał się na strzelców daftar.

Didukung oleh Blogger. Di Arsenal, Anda akan memiliki dopier dopie da boulevard, dengan Stamford Bridge di 4: 2 dan satu poin penuh. Zrównał si pod tm względem z zajmującym ostatnie miejsce w kolejce do Ligi Mistrzów hotspur, atau zespół z tottenhamu sześć kolejek przzigrivek ma znaczniez melompat gila.