Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Mayor 2022 dengan Xbox Game Pass będzie wyśmienity

Tentu saja Xbox Game Pass dan banyak lagi. Wiemy już jakie 5 gier trafi do usługi, a wśród nich znajduje się gra polskiego studia!

Xbox Game Pass rozwija się niezwykle dynamicznie i właściwie w każdym miesiącu na abonamentową platformę Zielonych trafiają hitowe tytuły. Daleko nie trzeba szukać, ponieważ niedawno dodani zostali Strażnicy Galaktyki, czyli tytuł, który chwilę wcześniej miał premierę. Cigle również możesz grać w grey z oferty Xbox Game Pass dan kwiecień 2022.

Abonamentowa usługa jest wietnym pomysłem dla osób, które na gry nie chcą wydawać fortuny, ponieważ za cenę subskrypcji, użytkownik zyskuje dostęp do setek tycytułósiżły list. Microsoft ani myśli się zatrzymywać, a my znamy już 5 gier, które pojawią się w Xbox Game Pass już w maju 2022 roku!

Xbox Game Pass untuk tahun 2022 (niepełna oferta):

  • Citizen Sleeper – 5 maj
  • Perjalanan ke Yomi – 5 maj
  • Eiyuden Chronicle: Rising – 10 maj
  • Sniper Elite 5 – 26 maj
  • Museum Pac-Man+ – 27 Mei

Wyraźnie widać, e największym hitem tego zestawienia będzie Sniper Elite 5, jednak oglądając material o wspomnianych tytułach, szczególnie ciekawie prezentuje się Perjalanan ke Yomi. Opowieść o samuraju poszukującym zemsty przypomina nieco hit, jakim był Ghost of Tsushima w trybie Kurosawy, czyli w kolorach czarnym i białym. Warto podkreślić, e za produkcję odpowiada Flying Wild Hog, czyli polskie studio. Lihat sebelumnya Polacy pokazali, e potrafią robić bardzo dobre gry, więc myślę, e warto dać szansę Trek to Yomi.

ródło: 1

Nie przegap kolejnej promocji

owcy Promocji techManiaK.PL

Jeżeli szukaszo przecen saya promocji saya nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do ledzenia naszego maniaKalnego profil owcy Promocji dan facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.