Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Meta kroczy w stronę metaversum – di Facebooku i Instagramie pojawią się reklamy 3D – Computerworld

Meta kroczy w stronę metaversum – di Facebooku i Instagramie pojawią się reklamy 3D – Computerworld

Meta Platform ułatwi markom prowadzenie trójwymiarowych reklam na Facebooku i Instagramie dzięki sekarang współpracy z firmą technologiczną z branży ecommerce.Meta kroczy w stronę metaversum – di Facebooku i Instagramie pojawią się reklamy 3D

geralt/Pixabay

VNTANA wydała komunikat prasowy informujący, ze integracja z VNTANA pozwoli markom przesyłać modele 3D swoich produktów na platformy mediów społecznościowych i atwo przekykształwych Ruch ten jest krokiem w kierunku reklamy w metaverse, jak powiedział Ashley Crowder, dyrektor generalny VNTANA, odnosząc się do futurystycznej idei zbioru wirtualnych wiatów, tówń óchrez pogur sk Metaverse ke w zasadzie przestrzenny Internet” – uważa Crowder. Untuk cały wiat możliwości, który zaczyna się od posiadania odpowiednich modeli 3D swoich produktów.

Ocenia się, e realizacja metaversum postulowanego przez firmę Meta (lakukan niedawna Facebook) może zająć nawet dekadę. Po gigantycznych spadkach liczby użytkowników Facebooka uważa się, e firma postanowiła wszystko na wirtualny wszechświat. W międzyczasie marki z branży kosmetycznej, modowej i meblarskiej pracują nad przejściem z dwuwymiarowych na trójwymiarowe reprezentacje swoich produktów.

Zobacz również:

Użytkownicy Facebooka i Instagrama, którzy zobaczą reklamę 3D podczas przeglądania stron dan komputerze stacjonarnym lub telefonie, mogą wejść w interakcję na przykład z obrazem toresubeąwa .

W pewnym sensie jest to zapowiedź tego, czego można się spodziewać w przyszłych urządzeniach, takich jak okulary AR” – skomentował Chris Barbour, dyrektor ds. współpracy partnerkiej w zakresie rzeczywistości rozszerzonej w dziale Reality Labs firmy Meta.

Zanim VNTANA została zintegrowana z Metą, reklamodawcy musieli zmieniać format plików 3D, aby były satu kompatybilne z systemami reklamowymi Mety. Teraz marki mogą korzystać z VNTANA, aby atwo przesyłać i konwertować pliki na reklamy bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej w zakresie pracy z obrazami 3D.

ródło: Reuters