Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Motor Lublin – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 (1-0).  27. kolejka eWinner 2. Liga

Motor Lublin – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 (1-0). 27. kolejka eWinner 2. Liga

Obie druyny abu-abu dotychczas ze sobą tylko raz. Mekz zakończył się remisem.

My pierwszą bramkę meczu nie trzeba bio dugo czekać. Jedyn bramkę meczu dla Motoru Lublin zdobył Tomasz Kołbon w 13. minucie.

W 25. Minucie arbiter ukarał artt kartką Maksymiliana Cichockiego z Motoru Lublin, a w 40. minucie Jakuba Apolinarskiego z druyny przeciwnej. Pierwsza poova zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Motoru Lublin.

W 62. Minucci w zespole Motoru Lublin dozmoy do zmiany. Maciej Firlej wszedł za Michała Fidziukiewicza. W adalah minucie yang sama Damian Sdzikowski został zostiłpiony przez Piotra Ceglarza.

Latih Pogoń Grodzisk Maz. Postingan tentang zagra agresywniej. W 69. Minucie zmienił pomocnika Damiana Pawovskiego na tiang gry wprowadził napastnika Damiana Jarona. Jak widać, trener sdził, je jego zespół szybko odrobi straty. Jednak pomylił się – pomo zmiany taktyki jego zspół wii mioł problem ze skutecznością. W tej sama minucie w drużynie Pogoń Grodzisk Maz. Doszło lakukan zmiany. Michał Sacharuk wszedł dengan Jakuba Apolinarskiego. Pelatih nanas Chwilę Motoru Lublin diposkan oleh bronić wyniku. W 71. Minucie postawi na defensiwę. Jakuba Koseckiego wszedł Pawe Moskwik, biasanya obrońca, ktry miał pomoc swojej druynie obroni wynik. Latih strategi okazał si dobrym, jego decyzja pozwoliła zespołi Motoru Lublin utrzymać prowadzenie.

Między 71. a 83. minutiae, boikoko opiśści piłkarze Motoru Lublin: Tomasz Kołbon, Adam Ryczkowski, na miejsce Weszli: Rafał Krol, Dmitri Mandricenco. Take w drużynie przciwnej triner jorszadził roszady na boisku, miejsce Mateusza Lisowskiego, Jeana Sarmienta bergabung: Daniel Lukaszczyk, Piotr Mślanka. Między 75. a 89. minutia, sdzia starał si uspokoi gr pokazując dwie ółte kartki zawodnikom Motoru Lublin i jdną druynie przeciwnej. W poiie nie padły bramki obat.

Kepada nie bio adne jandaisko, pikarze czsto faulowali, co powodowao prez wo meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter w pierwszej poowie prziznał jedną artt kartkę zawodnikom Motoru Lublin, w drugiew dwie. Piłkarze Pogoń Grodzisk Maz. Obejrzeli w pierwszej poowie jedną kartkę, natomiast w drugtie tyle samo.