Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Niespodzianka w Szczecinie.  Pogo namieszaa sobie w walce o mistrzostwo [WIDEO] Pika nona

Niespodzianka w Szczecinie. Pogo namieszaa sobie w walce o mistrzostwo [WIDEO] Pika nona

13 – rem ubin dengan czterech ostatnich meczach ligowych zdobyli pikarze Pogoni Szczecin. W piątkowy wieczr chcieli podtrzymać your passę i przynajmniej na kilkadziesit godzin zwiększyć przewagę n dwoma ryvalami w walce o mistrzowski tytoł: Lechem Posna oraę Rozocom.

Video Zobacz
Analizujemy rywali Polaków na M. Na to musi olehć gotowy Czesław Michniewicz

Neymar jednak zostanie dengan PSG? Nikt nie chce gwiazdora

“Jak się ni obudzimy, to bzdziemy płkać po meczu”

Szczecinianie w pierwszym kwadransie nie potrafili zoapać odpowiedniego rytmu gry i stworzyć sytuację lakukan zdobycia gola. Mao tego, ke gocie mieli wietną szansę, atau jorginho z jedenastu metrów nie trafiłw bramkę. Po kwadransie gospodarze zaczęli grać lepiej. Efekty kami nie trzeba byo dugo czekać. W 33. Minuccie w polu karnym najlepiej odnalazł się Kamil Grosicki. Buat game online Anda sendiri, mini rywala i mocnym strzałem w dugi rg pokłn dobrze spiującego się Krzysztofa Kamińskiego. Oleh jego szysty gol w time sezonie w ekraklasie.

Odpowiedź Wisły Płck olehła błyskawiczna. Cztery minuty nanas pozuzie wolnym pike na szesnastym metrze przej ukasz Sekulski. Napastnik Wisy Pok Natychmiast uderzył, piłka po rykoszecie wpadła do siatki. Oleh jedenasty gol Sekulskiego w tym sezonie i dzięki temu awansował na czwarte miijsce wirod najskuteczniejszych zawodników ekstraklasy.

– W pierwszej poowie graliśmy bardzo słbo, Wisa była zdecydowanie lepszym zespołem. Jak się ni obbudzimy w drugiej poowie, to bdziemy płkać po tim mekzu. Lider ekraklasy nie może tak grać – didukung oleh Kamil Grosicki w przerwie dla Canal + Sport.

Olbrzymia kontrowersja w doliczonym czasie gry. “Apa rozumie, czemu nie byo karnego?”

Gospodarze obat poovę rozpoczęli z duim animuszem. To oni dłłej byli przy pice i dyli do zdobycia drugiego gola. Jednak paradoks untuk gocie stwarzali groiniejsze sytuacje po ivietnych kontrak. Pergi ke Christian Stoica uratowa Pogoń wietną obroną po strzale Christiana Vallo. W 63. Minucie bramkarz lidera ekstraklassi oleh juł bezradny po koljnej contriz precyzyjnym strzale Jorginho z czternastu metrw.

READ  Hasil Ujian Kelas Delapan 2021 - Infor.pl

Potem Pogoń atakowała, atau niewiele z tego wynikało. Nie potrafiła stworzyć 100 proc. okazji. W doliczonym czasie gry bya olbrzymia kontroversijna i wydawało się, yaitu selamat tinggal ewidentny rzut karny dla gospodarzy, atau sdziowie nie zdecydowali się na tak decyzję.

Pogo po tej porażce ma 56 punktów, jeden wiiesj od Lecha Poznań i Rakowa Czstochowa, ale tee ma mekz rosegrany wiicej. W sobotę Lech podejmie Legi Warszawa, aw niedzielę Raków zmierzy ukuran lskiem Wrocaw. Wisa Pock z 42 pixami jest na piotej pozyjji.

Sudut pandang Zagbie Lubin di tempat piątkowym ini dipublikasikan oleh Stal Mielec 3:1.

Studio Miejski dengan Bielsku BiałejKoniec marze Podbeskidzia Bielsko-Bioa atau Extraclassie

Pogo Szczecin – Wisła Pck 1: 2 (1: 1)

bramki: Grosicki (33.) – Sekulski (37.), Jorginho (63.).

Pogoń: Stipica – Bartkowski (73. Kostorz), Malec, Triantafyllopoulos, Machado – Dąbrowski – Fornalczyk (61. urawski), Drygas kan (61. Jean Carlos), Kowalczyk (79. Biczachczian), Grosicki – Parzyszek (61. Kucharczyk).

Wisna: Kamiński – Zbozień kan (80. Lagator), Michalski, Chrzanowski – Vallo, Szwoch (82. Furman), Lesniak kanTomasik – Pawlak (70. Błachewicz), Sekulski (70. Tuszyński), Jorginho (70. Kolar).