Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Roberto Carlos wygada³ siê ws. Kyliana Mbappe: Tak, przychodzi Pi³ka no¿na

Kylian Mbappe bercanda dengan obecnie jednym z najbardziej podanych zawodników dan rynku transferowym. 23-letni napastnik untuk lider saya njalepszy strzelec wypionionej gwiazdami druyny PSG. Sezoni znów znajduje si w niezwykłej dyspozyzji dan jego statystyki robią wraenie. W 41 rozgranych dotychczas spotkaniach zdobył 33 bramki zaliczył 22 asysty.

Video Zobacz
Olahraga.pl FIGHT

Roberto Carlos zna przyszłość Kyliana Mbappe. Zdradził ją kibicom

Terjemahkan formulir Kyliana Mbappe saga transferowa z jego udziałem trwa już od dłższego czasu i zdaje się nie mić kooka. Jednak od samego pokzątku oleh tylko jeden faworyt do zatrudnienia Francuza – Real Madryt. Wisemistrzowie Hiszpanii prebowali przeprowadzii jego transfer już minionego lata, ale PSG odrsucicio wszystkie intratne oferty, berlisensi dengan, 23-latek jednak prjłłży kontrak.

Cari Tahu Di Mana Pekerjaan Copywriting Freelance Bergaji Tinggi? Gazeta.pl

Krzysztof Piątek wie, dlaczego mu nie wyszło w Milanie. “Byo ciężko”

Ten wygasa już w czerwcu i póki co nic nie ns vskazuje na to, aby Mbappe miał się zdecydować na podpisanie nowego. Saya akan berbicara dengan Anda, Frane Francuz przeniesie się w letnim okienku transferowym za darmo do Realu Madryt, bersama potwierdził niejako … Roberto Carlos.

Kapitan Manchester dostał wiadomo atau video bombie. Kapitan Manchester dostał wiadomo atau video bombie. “Bardzo powaine groby”

Legenda Realu Madryt byea obecna na mekzu ligowym z Osasuną (3: 1) i wypowiedziała się przy okazji na temat Kyliana Mbappe. Carlos został zapytany zzenego z kibiców, czy napastnik PSG prziesii di Santiago Bernabeu. – Tak, przychodzi – dengan sepuluh sposób odpowiedział Brazylijczyk. Jego odpowiedź wywołała ogromne poruszenie w Hiszpanii, gdzie jest cytowany przez wszystkie media. Anda dapat mencari judul halaman ini di halaman lain, atau mencari log terkait, tetapi Anda tidak memiliki izin untuk membuat halaman ini.

READ  Kalib Boone, Cisse memimpin Negara Bagian Oklahoma melewati Oklahoma 64-55