Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Sekarang funkcja Androida pozwoli oszczędzić miejsce w pamięci bez usuwania aplikacji

Sekarang funkcja Androida pozwoli oszczędzić miejsce w pamięci bez usuwania aplikacji

O ile współczesne smartfony często posiadają 128 GB pamięci wewnętrznej lub więcej, sebuah wykreowanie wolnego miejsca na kolejne gry czy aplikacje nie stanowi problemu, untuk czas caly na Rynku bercanda sporo Urzadzen z niższej Polki, oferujących użytkownikom 32 GB przestrzeni na Dane lub mniej.

Z tego powodu wygospodarowanie miejsca sekarang aplikasi multimedia czy w tańszych urządzeniach nie należy lakukan najprostszych i często wiąże się z usuwaniem starszych pozycji. Google chce to zmienić, wprowadzając do systemu Android nową, ciekawą funkcję, nazwaną roboczo “archiwizowaniem aplikacji”.

System miałby usuwać fragmenty aplikacji, które są przez nas długo nieużywane lub niechciane – Android będzie w stanie w każdej chwili pobrać brakujące dane, jeśli będziemy chcieli wrócić do danej pozycji. Co ważne, wraz z usunięciem części aplikacji dane użytkownika będą archiwizowane i nie zaginą, a funkcjonalność wybranego programu zostanie włni przywrócona.

Sekarang funkcjonalność systemu Android została już przedstawiona deweloperom, więc można oczekiwać, e użytkownicy smartfonów skorzystają z niej w ciągu kilku tygodni.

READ  FUT 22 - Solusi DCE - Filip Kostić RTTK - FIFA 22