Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Stało się, legenda piłki nożnej znika z FIFA 22 – Dunia PC

Po długiej batalii sądowej, legenda piłki nożnej, Diego Maradona znika z grey FIFA 22. Untuk jednak jeszcze nie koniec historii.

Już w ubiegłym roku pojawiły się pierwsze informacje o batalii sądowej, która toczy się pomiędzy EA Olahragaprawnikiem Matiasem Moria oraz córkami zmarłego sportowca. Spór dotyczy udostępniania wizerunku w grach spod znaku FIFA.

Pengembang korzystał z wizerunku Diego Maradoni na mocy umowy podpisanej ze Stefano Cecim, byłym agentem piłkarza. W ten sposób legendarnego sportowca mogliśmy widzieć m.in. saya mencoba FUT. Rabu sdu agen nie ma możliwości udowodnienia tego, e rzeczywiście ma prawa do wizerunku i rozporządzania nim. Lakukan momentum zakończenia sprawy i ustalenia, kto tak na prawdę może zarządzać wizerunkiem Diego Maradony, sędzia nakazał wprowadzenie działań zapobiegawczych. Na ich mocy EA Olahraga musiało usunąć piłkarza z grey FIFA 22.

Zobacz również:

W grze pojawia się następujący komunikat:

Ze względu na spór prawny z udziałem strony trzeciej, musimy wstrzymać występowanie Diego Maradony dengan pakietach FIFA Ultimate Team Packs, Ultimate Draft i drużynie Soccer Aid World XI. (…) mamy nadzieję, e w pewnym momentie w przyszłości przywrócimy do gry jedną z największych ikon futbolu.

Na zakończenie gemuk zapewne będziemy musieli jeszcze długo poczekać. Miejmy nadziej, e Maradona jangan marah, ponieważ przez wiele osób określany jest jako najlepszy zawodnik trybu Ultimate Team.

Zobacz mengambil: Mecz Szkocja – Polska – gdzie obejrzeć za darmo w telewizji i internecie?

READ  "Danau" di bawah permukaan Mars hanya bisa berupa gumpalan lumpur besar - PC World