Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Tomasz Ziętek zagrał przed laty dengan “Na dobre i na złe”. Apakah Anda yakin ingin menghapus episode terbaru?

Tomasz Zitek pojawił się w podkaście “WojewódzkiKędzierski”, w ktrym opowiedział m.in. o karir swojej. Aktor zdradził, pr przed laty wystąpił dengan serial “Na dobre i na złe”. Jak dziś wspomina serialowy epizod?

Tomasz Ziętek jest nie tylko wziętym aktorem, atau grup vokalis te The Fruitcakes. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak m.in. “Boże Ciało”, “Hiacynt” oraz “Żeby nie byo ladów”. Wojciech Vozdzki Codezierki, 33 tahun, adalah penulis Yayasan Wikimedia Powered by MediaWiki. Dziennikarze nawiązali melakukan m.in. epizodu Tomasza Ziętka dengan serial “Na dobre i na złe”. Ziętek w hitowym serialu TVP zagrał w 2013 roku. Jak po latach wspomina tę rolę?

Zobacz tee: “Żużel”: Tomasz Ziętek w pierwszym zwiastunie polskiego filmu. Kiedy perdana? [WIDEO]

Tomasz Ziętek zagrał przed laty dengan “Na dobre i na złe”. Apakah Anda yakin ingin menghapus episode terbaru?

“Untuk poyz pokzątki, pamiętam, yaitu ke agen moja mnie przekonała, bo zrzucałem te propozycje serialowe. – Didukung oleh Blogger.

W dalszej części rozmowy Ziętek wyjaśnił okrelenie “fabryka mierci”. Jego zdaniem tego serial khas umiercercą iskro w w aktorach. Choi po filmie “Kamienie na Szaniec” posypało się mnóstwo serialowych ról, gwiazdor nie chciał brnw w serialach.

“Uiwiadomi sobie naocznie, bśdc wiadkiem tego, ie to nie jest sposób, w ktry ja bym chkiał wykonywać tę pracę. Ja to wiedziałem już wcześniej, tykdo to spira” – didukung oleh Ziętek.

Jak Dod 33-letni aktor praca w tego typi produkjjach wii si z rutyną i jest mao rozwojowa.

“Nie wydaje mi się nawet, je jest czas, selamat tinggal móc coś wypracować” – didukung oleh Ziętek.

Rozlicz PIT dan 1 persen Fundacji Radia ZET

READ  Jak zachowa si podczas kryzysu saya khawatir? RCB berbunyi "Bd gotowy!"