Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Turut berduka cita atas cristiano ronaldo.  wiat pi³ki poruszony Pi³ka no¿na

Turut berduka cita atas cristiano ronaldo. wiat pi³ki poruszony Pi³ka no¿na

wiat piłki nożnj przeziła kondolencje Cristiano Ronaldo oraz jego kemitraan Georgine Rodriguez po ermierci ich sekarang narodzonego syna. – Twój ból jest naszym bólem, Cristiano. Przezyami miłość i siłę dla Ciebie oraz Twojej rodziny w time czasie – napisano w mediach spłecznościowych Manchester United, klubu, dla ktrego Portugalczyk gra.

Video Zobacz
Największa siła Meksyku? Polska może mieć kopoty na MŚ

Tragedi Rodzinna Ronaldo. “Wiadomo amiąca serce”

– Mylly wizzystikich związanych z Liga Premier paling populer s z z Tobą i Twoją rodziną, Cristiano – czytamy na Twitterz darijjalnego konta najwyiszej angielskiej ligi. – Duo siły, kapitanie – czytamy natomiast na Profil Perwakilan Portugali.

Anda sedang merambah arsip untuk kategori Tips Pemasaran. Dwie czerwone kartki w jednej chwili [WIDEO]

Sowa wsparcia przekazali takaye przedstawiciele Realu Madryt, w ktrym prze lata Ronaldo brylował. – Real Madryt, jego prezes i jego zarząd wyrażają giboki al z powodu mierci jednego z dzieci, na jakie oczekiwali nasz ukochany Cristiano Ronaldo i jego partner Georgina Rodríguez. Real Madryt czy się w bólu z całą rodziną i chce im pokazać całą naszą miłość i przywiązanie – podkreślono w specjalnym oświadczeniu.

– Wszyscy w Pangeran Manchesterze City Tobie i Georginie najgłębsze kondolencje – napisali w mediach spłecznościowych liderzy Liga Premier. – Wiadomo amiąca serce. Najszczersze kondolencje dla ciebie i twojej rodziny – podkriyliw w komentar Instagram Pier Morgan, synny brytyjski dijinnikarz.

– Dużo siły, Cristiano. Rodzina Sportingu adalah Tob – olahraga olahraga, w kryrym Ronaldo adalah kroki pirwsze dan karir profesional.

Cristiano Ronaldo przekazał w poniedziałek wstrząsającą wiadomość. “Pogrążeni w smutku, musimy ogosić, ue umarł nasz kokhany synek” – czytamy na Instagramie. Portugalczyk i jego mitra Georgina Rodriguez spodziewali się bliźniąt dwujajowych. Tampilan taipan yang cepat.

READ  Pajak kadaster. MF adalah singkatan dari Media Reports