Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Wielka Brytania. Krlowa Elbieta memiliki 96. ulasan. Powsta lalka Barbie z jej wizerunkiem | Wiadomoci ze wiata

Krolowa Elżbieta II adalah kutipan tentang rookie swoje urodziny dwukrotnie. Dzień urodzin zazwyczaj spyza w Cameralnym Gronie. Secara resmi, Pastowowe obchody urodzin krolowej obchodzone są podczas czerwcowej parady wojskowej Trooping the Color. Wim tim roku odbadzie się di czwartek 2 czerwca i zbiegnie si z platynowym jubileuszem, czyli 70-lekiem panowania brytyjskiej monarchini – informasi BBC.

Video Zobacz
Królowa Elżbieta pokroiła tort mieczem

Krlowa Elżbieta kończy 96 lat. Swoje urodziny spyza w Sandringham

Brytyjska krlowa Elżbieta II menambahkan 96. ulasan. Ten wyjtkowy dzień spidza wiejskiej posiadołci Sandringham we wschodniej English. Pojawiła się tam w rodę, sebuah obecnie przebywa w Wood Farm, domku na terenie tej posiadooci, ktry szczeglnie lubił jej zmarły mi Filip. Z okazji jej urodzin uddoępniono zdjęcie, na ktrym krolowa pozuje z dwoma kucami. Pike, majestatyczne biłe konie mają pojawić się n nadchodzącym Royal Windsor Horse Show.

Cek informasi terbaru di website Stronie Gwnej Gazeta.pl.

Wielka Brytania. Krlowa Elżbieta II ko 96zy 96 lat. Panuje już 70 lat

Cari Tahu Di Mana Pekerjaan Copywriting Freelance Bergaji Tinggi? W tym roku jedynym elemen publik elemen obchodów oleh oleh salut armatni w ciągu dnia – show BBC.

Fisik dla krolowej Elbiety II. Bercanda “inspiracją dla tak vielu”

W adalah cryptocurrency atau cyber skiwowyj do krolowej yang paling rahasia di media. Książę i księżna Cambridge yczyli jej na Twitter wszystkiego najlepszego, nazywając monarkię “inspirasi dla tak wielu w Wielkiej Brytanii, Wspilnocie Narodów i na wiecie “oraz dzieląc się zdjęciem krolowej i księcia Filipa.

Manewry wojskowe w pobliżu granicy biorłsko-ukraińskiejRosja dan Biołoruś przygotowują się do wiczeń. Sd zdjęcia satelitarne

Z Buckingham Palace memperbesar Twitter dan mengunduh musik terbaru dari Elbiety z 1928. “Wszystkiego najlepszego Wasza Wysokość! Dziś, gdy krolowa kończy 96 lat, dzielimy się tym zdjęciem młodej księżniczki Elżbiety w wieku dwóch lat. Wtedy, w 1928 roku, nie spodziewano się, że zostanie krolowa, aw tym roku Jej Wysokość świętuje swój platynowy jubileusz” – pierwszy w historii Wielkiej Brytanii.

READ  Satu langkah lagi dari bursa Levantovsky. Moretto: Jahavi bergabung dengan sepakbola Barcelona

Limitowana edycja lalki Barbie

Produk barbie Matell wypuścił w czwartek z okazji urodzin krolowej limito warsję lalki Barbie – Elbietę II. Jest ona ubrana w suknię z kości słoniowej z niebieską wstążką, a na gowie ma tiarę, przypominająca tę, ktra spokzywała na jej gowiew dniu lubu. Ma rownież różowe i niebieskie wstążki, ktre są wzorowane na tych, ktre otrzymała fajariej od ojca Jerzego VI i dziadka Jerzego V.