Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Wielka Brytania. Krolowa Elbia II adalah virus poinsettia dan coronavirus yang paling kuat

Krolowa Elżbieta II tes pozytywny wynik tes dengan COVID-19 – podayje agencja Reutera, ktra powołuje się na Pałac Buckingham. 95-letnia monarki doświadcza agodnych “objawów podobnych do przeziębienia”, atau spyzoi się kontinuować wykonywanie “lekkich obowiązków” dengan Windsorze dengan nadchodzzym tygodniBCu.

Pałac Buckingham poinformował w niedziel, e krlowa Elżbieta II adalah virus corona.

ZOBACZ: Zmarł Witold Paszt. Grup Lider VOX. Miał 68 lat

95-letnia monarki Krlowa Elbieta II ma mieć “zakażenia objawy yang lezat“, lecz w tygodniu wykonywać swoje” lekkie obowiązki “w windsorze.”

95-letnia krolowa została w peni zaszcsepiona przeciw COVID-19 i przyjęła takeże dawkę przypominającą.

Informacja o tym, e Elżbieta II jest zakżona koronawirusem, pojawiła się dokładnie dwa tygodnie po 70. rocznicy objęcia hadiah ni tron. W przededniu jubileuszu krolowa przyjęła w posiadołci Sandringham House group emerytów, volontariuszy oraz czonkinie lokal Institutu Kobiet, co byo pierwszym atau trze mięsimi zidm zidm daim. Kilka dni piniej, tak jak to bio wcześniej planovane, wróciła na zamek w Windsorze, gdzie spyza wikszość czasu od początku wybuchu pandemii.

Choroba krolowej Elbiety II

W lutym ubiegłego roku krolowa zachęcała poddanych do szczepień przeciw COVID-19. – Cóż, mogę stwierdzić, e byo to cołkiem niegroźne. Untuk byo bardzo szybkie i dostaam wiele list od ludzi, ktrzy byli bardzo zaskoczeni time, jakatwo moina byo się zaszczepić. A sam zastrzyk – w ogle nie bolał – mwiła wtedy, dodając, od od tego czasu czuje się “chroniona”.

ZOBACZ: Królowa Elżbieta II w wiątecznym ordziu wspomina Filipa i odnosi się do pandemii

Paźac Buckingham memberi tahu natomiast, mone monarchini spędziła noc w szpitalu sekitar tahun 2021 dari mulut ke mulut. – Zgodnie z zaleceniem lekarskim, aby odpocząć przez kilka dni, królowa udała się do szpitala w celu przeproadzenia wstępnych badań, po czym wróciła do zamku Window situs web domain

aml / Reuters / BBC / polsatnews.pl

READ  Bek sayap Liverpool Alexander-Arnold: Kami bermain dengan lebih bebas musim ini

Czytaj więcej

Apakah Anda mencari berita atau buletin?

Aplikasi Jestemy w di telepon Twj. Tersebar!