Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Monako – PSG.  PSG rozbite dengan Monako.  Czwarta kolejna wyjazdowa porażka

Monako – PSG. PSG rozbite dengan Monako. Czwarta kolejna wyjazdowa porażka

Meszem AS Monaco zajmowaoo dziewiąte miejsce w tabel. Druyna z Ksiistwa ostatnio prizgraa 0: 1 z RC Strasbourg i miała na swoim koncie 41 poin. Berikut adalah beberapa saran tentang cara melihat atau mendapatkan janji untuk barang antik. PSG byo z zoos cydcydowanym liderem Ligue 1. Paryżanie mieli 65 poin 15 15 “oczek” wyprzedzali Olympique Marsylia oraz OGC Bagus. W poprzedniej college Paris Saint-Germain wygrało z Girondins Bordeaux 3: 0.

Video materi pod teks Dalsza część.

Faworytem spotkania oleh zespół PSG, jednak ke Monaco czciej zagrażao bramce rywali. W 10. Minuie Jean Lucas uderzył obok słpka, aw 21. Minucci ten sam zawodnik zmusił do intervencji Gianluigiego Donnarummę. Pergi ke pad nanas Cztery minuty dan tujuan w. Youssouf Fofana dogra z prawego skrzydła, a Wissam Ben Yedder sprytnym kompleks strzałem zaskoczył bramkarza rywali.

PSG dan bermain musik bermain musik 43. minuty. Wtedy Achraf Hakimi zdecydował się na strzał z pola karnego. wietnie interweniował jednak Alexander Nubel pro przerwy Monaco prowadziło z Paris Saint-Germain 1: 0.

Po zmianie stron wydawało się, PS PSG bdzie atakować, aby doproadzić do wyrwnnia, atau tak się ni stoo. Mao tego, zespół z Paryża stracił kolejną bramkę. W 68. Minusie Wissam Ben Yedder podanie na skrzydło i spritnie wypatrzył Rubena Aguilara. Sepuluh wpadł w pole karne, ale zamiast strzelać, dograł jeszcze do Kevina Vollanda, sepuluh strzałem bez przyjęcia wpisał się na listl strzelców.

READ  Jennifer Lopez ocenia związek z Benem Affleckiem

Coba czasu do czasu probovali jeszcze zaatakować, jednak dobrze dysponowany oleh Nubel. Tak byo choby w 79. minucie, kiedy to gową uderzał Mauro Icardi. Trzy minuty nanas byo już po meczu. Presnel Kimpembe Fowlowaw w polu karnym Vollanda i sdzia podyktował “jedenastkę” dla Monaco. Lakukan podsjed Ben Yedder, atau Donnarumma wyczuł jego intencje. Interweniowa jednak tak niefortunnie, yaitu piłka i tak wpadła do siatki.

Lakukan koka spotkania dna z druyn ni stworzya już sobie dogodnych szans na zdobycie bramki i AS Monaco załużenie wygrao z PSG 3: 0. Tabloid gospodarze awansowali na siódme miejsce, a gocie po trzeciej kolejnej vyjazdowej porace nadal są liderem z bezpieczną przewagą. Bioąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, niedzielny mecz olehł już czwartym coljnym przgranym vyjazdowym spotkaniem. Lakukan trzech spot w ligue 1 doszła bowiem jeszcze poraka z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

AS Monaco – PSG 3: 0 (1: 0)

bramki: Wissam Ben Yedder (25, 84-k), Kevin Volland (68)