Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Monako – PSG.  PSG rozbite dengan Monako.  Czwarta kolejna wyjazdowa porażka

Monako – PSG. PSG rozbite dengan Monako. Czwarta kolejna wyjazdowa porażka

Meszem AS Monaco zajmowaoo dziewiąte miejsce w tabel. Druyna z Ksiistwa ostatnio prizgraa 0: 1 z RC Strasbourg i miała na swoim koncie 41 poin. Berikut adalah beberapa saran tentang cara melihat atau mendapatkan janji untuk barang antik. PSG byo z zoos cydcydowanym liderem Ligue 1. Paryżanie mieli 65 poin 15 15 “oczek” wyprzedzali Olympique Marsylia oraz OGC Bagus. W poprzedniej college Paris Saint-Germain wygrało z Girondins Bordeaux 3: 0.

Video materi pod teks Dalsza część.

Faworytem spotkania oleh zespół PSG, jednak ke Monaco czciej zagrażao bramce rywali. W 10. Minuie Jean Lucas uderzył obok słpka, aw 21. Minucci ten sam zawodnik zmusił do intervencji Gianluigiego Donnarummę. Pergi ke pad nanas Cztery minuty dan tujuan w. Youssouf Fofana dogra z prawego skrzydła, a Wissam Ben Yedder sprytnym kompleks strzałem zaskoczył bramkarza rywali.

PSG dan bermain musik bermain musik 43. minuty. Wtedy Achraf Hakimi zdecydował się na strzał z pola karnego. wietnie interweniował jednak Alexander Nubel pro przerwy Monaco prowadziło z Paris Saint-Germain 1: 0.

Po zmianie stron wydawało się, PS PSG bdzie atakować, aby doproadzić do wyrwnnia, atau tak się ni stoo. Mao tego, zespół z Paryża stracił kolejną bramkę. W 68. Minusie Wissam Ben Yedder podanie na skrzydło i spritnie wypatrzył Rubena Aguilara. Sepuluh wpadł w pole karne, ale zamiast strzelać, dograł jeszcze do Kevina Vollanda, sepuluh strzałem bez przyjęcia wpisał się na listl strzelców.

READ  ESPN menghapus Rachel Nichols dari pemrograman NSPA

Coba czasu do czasu probovali jeszcze zaatakować, jednak dobrze dysponowany oleh Nubel. Tak byo choby w 79. minucie, kiedy to gową uderzał Mauro Icardi. Trzy minuty nanas byo już po meczu. Presnel Kimpembe Fowlowaw w polu karnym Vollanda i sdzia podyktował “jedenastkę” dla Monaco. Lakukan podsjed Ben Yedder, atau Donnarumma wyczuł jego intencje. Interweniowa jednak tak niefortunnie, yaitu piłka i tak wpadła do siatki.

Lakukan koka spotkania dna z druyn ni stworzya już sobie dogodnych szans na zdobycie bramki i AS Monaco załużenie wygrao z PSG 3: 0. Tabloid gospodarze awansowali na siódme miejsce, a gocie po trzeciej kolejnej vyjazdowej porace nadal są liderem z bezpieczną przewagą. Bioąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, niedzielny mecz olehł już czwartym coljnym przgranym vyjazdowym spotkaniem. Lakukan trzech spot w ligue 1 doszła bowiem jeszcze poraka z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

AS Monaco – PSG 3: 0 (1: 0)

bramki: Wissam Ben Yedder (25, 84-k), Kevin Volland (68)