Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Twórcy Diablo 2 Dibangkitkan i Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 oficjalnie częścią Blizzarda!

Twórcy Diablo 2 Dibangkitkan i Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 oficjalnie częścią Blizzarda!

Vicarious Visions od lat blisko współpracowało z Activision Blizzard, dlatego informacja o tym, e studio zostało oficjalnie wchłonięte, nikogo nie powinna dziwić. Zwłaszcza, gdy dostarczyli oni Diablo 2 Resurrected, które zostało ciepło przyjęte – problemy z serwerami leżały bowiem po stronie Blizzarda, a nie Vicarious Visions. Z czego jednak znane bercanda ke studio?

Z remasterow, ale tych naprawd udanych. Mayor na swoim koncie nie tylko wspomniane Diablo 2 Resurrected, ale również Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, czy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Lihat lebih banyak waktu untuk mempelajari lebih lanjut tentang pahlawan gitar, jak Destiny 2 czy Guitar Hero. Mają całkiem spory dorobek, ale od teraz nie będą już działali samodzielnie, czy tworzyli własnych gier pod swoim szyldem. Stają się bowiem częścią Blizzarda i to dla nich będą teraz oficjalnie działali.

Zmiana ta jest tak w zasadzie czystą formalnością. Już w 2021 roku Activision zatrudniło całe Vicarious Visions, aby te skoncentrowało 100% swoich mocy przerobowych na pracę dla Blizzarda. Pozostaje mieć nadzieję, e zespół odnajdzie się w tych warunkach i dzięki nim firma dostarczy nam jeszcze gry warte uwagi. Untuk apa, może przygotują remastery pierwszych produkcji Blizzarda? Wszystko jest możliwe!

READ  ruang angkasa. Mengapa Stasiun Luar Angkasa Internasional akan segera ditinggalkan