Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Twórcy Diablo 2 Dibangkitkan i Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 oficjalnie częścią Blizzarda!

Twórcy Diablo 2 Dibangkitkan i Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 oficjalnie częścią Blizzarda!

Vicarious Visions od lat blisko współpracowało z Activision Blizzard, dlatego informacja o tym, e studio zostało oficjalnie wchłonięte, nikogo nie powinna dziwić. Zwłaszcza, gdy dostarczyli oni Diablo 2 Resurrected, które zostało ciepło przyjęte – problemy z serwerami leżały bowiem po stronie Blizzarda, a nie Vicarious Visions. Z czego jednak znane bercanda ke studio?

Z remasterow, ale tych naprawd udanych. Mayor na swoim koncie nie tylko wspomniane Diablo 2 Resurrected, ale również Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, czy Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Lihat lebih banyak waktu untuk mempelajari lebih lanjut tentang pahlawan gitar, jak Destiny 2 czy Guitar Hero. Mają całkiem spory dorobek, ale od teraz nie będą już działali samodzielnie, czy tworzyli własnych gier pod swoim szyldem. Stają się bowiem częścią Blizzarda i to dla nich będą teraz oficjalnie działali.

Zmiana ta jest tak w zasadzie czystą formalnością. Już w 2021 roku Activision zatrudniło całe Vicarious Visions, aby te skoncentrowało 100% swoich mocy przerobowych na pracę dla Blizzarda. Pozostaje mieć nadzieję, e zespół odnajdzie się w tych warunkach i dzięki nim firma dostarczy nam jeszcze gry warte uwagi. Untuk apa, może przygotują remastery pierwszych produkcji Blizzarda? Wszystko jest możliwe!

READ  Pembaruan Windows Tidak Lengkap: Peneliti Keamanan Bypass PrintNightmare Patch