Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Fortuna 1 Liga: Chrobry Gogov popsuł więto KS-u video

KS dź przegrał w pierwszym mezzu na swoim sekarang stadionie z Chrobrym Gogłw 0: 1. Jedynego gola w time starcii strzelił Jaka Kolenc.

• RoKS ódź podejmował Chrobrego Gogów w pierwszym meczu na nowym stadionie w odzi.
  • Decydującą bramkę w time starciu zdobył Jaka Kolenc.
  • Anda sedang merambah arsip untuk kategori PKO BP.

Gospodarze atau pierwszego gwizdka mendominasi na boisku. Pierwsza dobra okazja na otwarcie wyniku pojawiła się w 16. minucie. Antonio Dominguez zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Chocia uderzenie Hiszpania nie byo bardzo mocne, untuk zaskoczyo bramkarza gości. Untuk informasi lebih lanjut tentang kemacetan lalu lintas.

Futbolówka zatrzepotała w siatce w po raz pierwszy w 27. minucie. Lakukan bramki gości trafił Ricardinho po dograni Bartosza Szeligi. Okazało się, pe piłkarze KS-u zaczęli cieszyć si zbyt wcześnie. Jeden z zawodników klubu z odzi oleh na spalonym. Silakan coba lagi dalam beberapa menit. Tablic wynikw nadal widniai dwa zera kami. Taki hasil utrzymał się do końka pierwszej poły.

Po przerwie blisko strzelenia gola olehł Chrobry. W 66. Menit Mateusz Bochnak zdecydował się odda strzał zza pola karnego. Piłka przeturlała się obok Marka Kozioła uderzyła w słupek. Po tej sytuacji ekipa z Gogowa zaczęła coraz cizkiej pojawiać się pod szesnastką KS-u. Dzięki tempo to gocie strzelili decyjągo gola w tim spotkaniu. Po dobrej akcji pikłw w polu karnym przeciwników otrzymał Jaka Kolenc. Aden z obrońców gospodarzy nie krył 28-latka. Mencoba mencari solusi terbaik untuk masalah 88. Minus umiścił piłkę w bramce KS-u.

Tim samym Kolenc zapisł kartach histori ódzkiego klubu, strzelając pierwszego gola na nowym stadionie “Rycerzy Wiosny”. Podopieczni Marcina Pogorzały nie byli w stanie zwiciciy na pelantikan yaitugo obiektu i obecnie plasują si szstym miejscu w tabel Tuna 1 Liga.

KS ódź – Chrobry Głogów 0: 1 (0: 0)

bramka: Jaka Kolenc 88