Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

La Liga: FC Barcelona – Sevilla.  Relacja i wynik na ywo

La Liga: FC Barcelona – Sevilla. Relacja i wynik na ywo

Niepokonana dari 4 grudnia dengan hiszpańskiej extraclassie barcelona podejmie sevillę dengan niedzielnym spotkani 30. koljki, ktrego stawką bodzie pozyciza wicelidera table. Lihat Barcelona – Sevilla di Polsatsport.pl.

Barcelona po sbym początku musim zaczyna się odradzać pod vodzą oleho pikarza tego klub Xaviego Hernandez. “Duma Katalonii” wygrała siidem z ostatnich oomiu mekzów ligowych, bez porażki pozostaje w trzynastu.

Najbardziej mengeja bioo ke zwiccistwo terbaru – na zyjedzie z Realem Madryt 4: 0. Nie tylko ze względu na wynik, ale też na styl, nawiązujący do najlepszych czasów klubu w poprzednich dwóch dekadach, kiedy Xavi odgrywa jedną z głównych boiskul.

– Kereta pracował bardzo cioko, szczególnie na samym pozątku. Nie byo game, bo wielu zawodników ni rosumiao jego pomysłów i trudno byo nam się poprawić. My, wetirani, staramy się mu pomc, choć wcześniej te zowsze staraliśmy się wspierać moich zawodników w adaptacji – didukung oleh Barcelony Sergio Busquets, situs internet cytowany atau ofchjalnej.

Barcelona ma 54 tanda baca 28 mescach i traci trzy do Sevilli, ktra rozegrao jedno spotkanie wizcej. Liderem jest Nyata, ktry ma 66 pkt po 29 występach.

– Wciąż mamy nadzieje w lidze, atau tak naprawdę moomy tylko wygrywać i trzymać się tej nadziei. Jesteśmy w dobrej formie, mamy właściwą mentalnoi i moemy postarać się o to, preby przynajmniej mieć szansę – dodał Busquets.

Seria mezzwi bez poraki Sevilli jest jeszcze dioższa – trwa od 28 listopale, ale skłda się na nią znacznie wiixza liczba remisww, w tim siedem w ostatnich diziewięi mekzach. Andaluzyjczycy, w przeciwieństwie do niedzielnego rywala, odpadli już z Ligi Europy i mogą skui się wycznie na rywalizacji w ekstraklassie.

Lihat Barcelona – Sevilla di Polsatsport.pl. Początek o godz. 21:00.

READ  ZF IT Generation. Daniel Stan, salah satu pendiri dan CEO Femio, sebuah platform yang memfasilitasi pekerjaan dokter keluarga, bertujuan untuk membiayai dan berekspansi ke pasar baru

MC, PAP

Lihat Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telephony z sistem Android dan iOS!

Najnowsze informaci i wiadomocici dan bioko, gdziekolwiek jesteś.