Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Poznaliśacara utama saya Ketenaran MMA 14. Untuk starcie cobit

Poznaliśacara utama saya Ketenaran MMA 14. Untuk starcie cobit

Na gali Ketenaran MMA 13 poznajemy coraz wiisj szczegółów dotyczących koljnej gali. Lihat sebelumnya, nae na Fame MMA 14 dengan acara co-main zmierzą się Agata “Fagata” Fąk oraz Monika Kociołek. Untuk starcie elektrizuje media społecznościowe.

Artur Babicz

Agata Fik dan Monica Kociołek

Twitter / Agata Fik i Monika Kociołek

Najpierw wodarze Ketenaran MMA ogosili berjalan kaki mistrzowską koljnego wydarzenia (więicej TUTAJ). Ozoszono również concretą datę Ketenaran MMA 14. Wiemy, ini gala odbdzie się już 14 maja krakowskiej Tauron Arenie.

Natomiast wraz z biegiem czasu Ketenaran MMA 13 acara utama bersama tego wydarzenia. Dompet baru W drug wizczoru zawalczą panie – Agata “Fagata” Fok Oraz Monika Kocioek.

– Chciałbym zaznaczyć, ze to b codzie co-main acara gali Fame MMA 14 – mówił Wojciech Gola.

ZOBACZ WIDEO: Bersama Janikowski?! Zobacz nagranie ze szczegółami
Natomiast po krtkim spoorzzeniu twarzw w twarz, obie zawodniczki powiedzia kili sww atau tim starciu. Trzeba przyznać, obe obyło się bez controwersji.

– Bardzo się cieszę, moe mogę tu wystąpić. Już od wielu gal chciał tu wystąpić. Mam nadzieję, toe to bodzie dobra sportowa walka – mówiła Monika Kociołek.

– Postaram się dać z siebie wszystko. Ibu wielki niodosyt po pierwszej walce i chce pokazać na co mnie stać – mówiła Agata “Fagata” Fąk.

Agata Fąk ma za sobą już debiut w MMA. Nie był zednak zbyt udany, ponieważ uległa w pierwszej rundzie w walce z Lexy Chaplin. Natomiast dla Moniki Kocioek znanej z Team X bdzie to pierwsza przygoda ze sportami walk.

Zobacz mengambil: Patrykos nareszcie zwycięski
Zobacz mengambil: Niesamowity debit Roberta Pasuta

READ  Puluhan tahun penjara dalam kasus penduduk Kirgis yang mencalonkan diri di Meksiko

Zgłoś błąd

WP SportoweFakty