Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Bezipieczna kobieta – wyjotkowe szkolenia kutnowskiej Polici di ANSGK [ZDJĘCIA]

Bezipieczna kobieta – wyjotkowe szkolenia kutnowskiej Polici di ANSGK [ZDJĘCIA]

poniżej dalsza część artykułu

Bezpieczna kobieta” to dwumiesiękzny cyclo szkoleń dla kobiet organizowananany pr przeademademęęęę auauk St ososososch G Gosprajododarkark prrajrajrajzyzyzyzyzy w w z z z z z zome.

Zojęcia odbywają się bezpłtnie dwa Razy w tygodniu. Dengan pelatihan Taekwondo elemen z elemen samoobrony, prowadzone przez Tomasza Biobokiego – trenera Taekwondo z Czarnym pasem (4DAN) Oraz instruktur taktyk dan teknis intervenicji kutnowskiej com. Emila Kowalskiego oraz st.sierż. Damiana Tomczaka, ktry również posiada Czarny pas w Taekwondo (1dan). 30 marca gościem spesifikasi bdzie Natalia Rybarczyk – mistrzyni Tawiata w Taekwondo, coach i trener mentalny, Walcz i wygrywaj ”, która oprócz triningu popózi wi kochi. motywacji, zdobywania celów, valeczności w życiu. W kwietniu zaplanowany jest również wykłd dotyczący ced Prosedur setelah powania Policji w przypadku ziistnienia przemocy ”.

poniżej dalsza część artykułu

Drogie Panie m marsiąc marzic w ktrim przipada„ Dzień Kobiet ”ke wietny czas aby zrobić cola dla siebie, podnieść swoją wiadomość i umiejętności w zakreizwasie bezpiekizwasie. Tego rodzaju zajęcia to nie tylko wszechstronna edukacja kobiet w zakresie zachowania w sytuacjach nagogo zagrożnia zdrowia i csia, ale również promosi aktif trybu iociiaa. Jadi aku akan menembus makie tempat na ktre zgosiło się ponad 30 kobiet. Pani, ktre biorą udział w pierwszej edycji warsztatów cyczymy wytrwałości i samych pozytywnych wrażeń. Harap membantu memperbaiki artikel atau bagian ini dengan mengembangkannya. Edyta MachnikOficer Prasowy Commandy Powiatowej POLICJI w Kutnie.

(Video: KPP Kutno)

poniżej dalsza część artykułu

READ  Sopot TOP dari TOP Festival. Budka Suflera dan para bintang memberikan penghormatan kepada Romult Lipka, yang istrinya menerima penghargaan. "Maafkan perasaanku"