Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Dzień wistaka. Oh co chodzi? Film luar biasa. Informasi

Dzień wistaka to kontynuacja tradycji wywodzącej si z miasta Punxsutawney w stanie Pensylwania, gdzie olehł pada obchodzony ju w 1887 r. Jśli wistak-meteorolog poyjściu z norki zobaczy swij cień i si go prestraszy, czeka nas duga gima. Jeeli kienia nie bdzie, viosna przyjdzie szybko.

Dzisiejszy Dzień Świstaka przywitał nas smutną wiadomością, seorang wiłciwie – dwoma. wistak Phil z Punxsutawney zobaczył swij cień, co zwiastuje dugł zimę. Inny z gryzoni, Milltown Mel ze stanu New Jersey, zmarł n nidezielę, tu przed prognoz. “Milltown Mel odszedł sebagian besar pozostawi’s w trudnym czasie, gidi wizokzwść przchodzi w stan hibernacji. – poinformowali prowadzący oficjalną stron Mela di Facebook.

Foto: FR171704 AP / Associated Press / Berita Timur / Berita Timur

wistak Phil z Punxsutawney

Pogodę przepowiedział wię Phil; ogłosił długą zimę. Jak donosi “Washington Post”, istwistaki z Punxsutawney w zachodniej Pensylwanii dokonywały takiej prognozy w 85 proc. z odnotowanych przypadków od 1886 r., choć ich wiarygodność nie jest zbyt duża: tylko 40 proc. przepowiedni dotąd się potwierdziło. Dotychczas tej zimy USA doiwiadczyyy niemal record ciepłego grudnia i chłdniejszego niż zwykle styzznia.

“Niezalenie od tego, czy mylisz, ie to bzdura, zabawne jest widzieć group dorosłych mężkzyznch garniturach podnoszących zdezorientowanego wistaka jw gaka.

READ  Willow, Warwick Davis, memperkenalkan pemeran serial TV Disney Plus

Upacara można obejrzeć na ponżzyzym nagraniu; istwistaka widać dari 20 detik.

Wielu osobam spoza Stanów Zjednoczonych Dzień wistaka kojarzy si z filmem wiśnie takim title. Pochodząca z 1993 r. produkja w reyserii Harolda Ramisa opicierza pojody Philu Connorsie (zbieżność zion srynypadmie nie jest przypadkowa) który zostaje game quiz. Connors na miejscu … wpada w ptlę czasu i jest zmuszony przeżywać ten sam dzień, czyli 2 lutego, wciąż na nowo. Phil eksperimental z czasem i pozwala sobie na rzeczy, ktrych normalnie oleh ni zrobił. W końku, przkonany o tym, z został “zamknięty” w tym samym dniu na zowsze, decyduje się na przełomowy crok … Jaki? W tim tekikie to nie padnie, bo 2 lutego to idealna okazja na to, oleh przypomnieć sobie ten film.