Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie ze szpitala.  Poruszające słowa – o2

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie ze szpitala. Poruszające słowa – o2

Bardzo trudną drogę przzzli Joanna Koroniewska dan Maciej Dowbor. Gdy starali się o dziecko, los cigąl rzucał im kody pod nogi. Aktorka wyjawiła publik, por poroniła aż pięć razy.

Mimo to nie straciła wiary w to, e może urodzić dziecko. Obecnie spenia się w roli matki dwóch creek – Janiny dan Heleny.

Udało nam się stworzyć fajną, zżytą rodzinę, nawet jeli czasem między nami zgrzyta i iskrzy! Aku mamamu prawa na nic narzekać… przynajmniej dziś! Ale ieby ta rodzina była kompleks wymagao ke od nas wielkiej berjalan! Untuk, spywatch ini adalah lagu miwimy Anda, znaczy Anda, miły one miejsca Anda! Czas leczy (chocia nie do końca) rani pozwala podejść lakukan trnynych z odpowiednim dystansem i wnioskami! Wizzystkim uświadamia yang luar biasa, trae traumatyczne przeżycia, zakończone jednak happy endem, mogą pomóc, da siłę innym, którzy teraz są w podobnej sytuacji! – Koroniewska di Instagram.

Zdjęcie Koroniewskiej ze szpitala. “Nie czułam się na siłach”

Saya akan menggunakan Joanny Koroniewskiej ciska jej mąż Maciej Dowbor milik janda, joki. Aktorka zdecydowała się opisać trudne przeycia, oleh da siłę innym kobietom, które zmagają si z podobnymi problemi.

Viałnie ukazała się Viva, w której po raz pierwszy dzielę się z Wami tym, co dobrej pory wywoływało u mnie jedynie pacz. Anda akan berada di pihak Anda sekarang, atau ZAWSZE wiedzo ze warto! Nawet jeeli choć jedna z Was pomyśli, m mimo ciągłych prób koljjnych dishii ni ma siły – pamiętajcie, to to NIEPRAWDA !!! Ze dacie rad! Nawet jeeli lekarze mówią Wam, się to ni uda-zowsze szukajcie kolejnych rozwiązań !!! Saya absolutnie poddawajcie Anda! (…) Pamiętajcie SIŁA JEST W NAS! Walkzmy atau swoje marzenia! Lakukan końca !!!! – podkreśla Koroniewska.

Zwraca się też do męża, ktry tak tak mocno ją wspierał. “Jika Anda memiliki masalah dengan wizzystkiego gdyby Anda, Anda dapat membisikkannya. Faceci s inni. Z pozoru czsto bardziej zamknięci, ale jedno wiem na pewno – największe wsparcie otrzymałam od niego !! @maciej_dowbor na zawsze zapamiętam te chwile, w których prowadziliśmy najtrudniejszą walkę w naszym ciio o nasz najmłodszy cud !! Saya akan, ge gdyby nie Ty i Twoje wsparcie, tyle siły bym nie miała !!!! Kocham “- kończy.

READ  Inilah cara Anda dapat menikmati hadiah hanya dalam beberapa langkah sederhana

Zobacz mengambil: Apakah Anda suka acara showbiznes Dlaczego Monica Pietrasińska?