Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Kuriozalny samobj i babol bramkarza day Rakowowi lidera.  Bagaimana cara menjemput Warty? [WIDEO] Pika nona

Kuriozalny samobj i babol bramkarza day Rakowowi lidera. Bagaimana cara menjemput Warty? [WIDEO] Pika nona

Poiątkowym zwycięstwie 1: 0 nad lskiem Wrocaw pozycję lidera ekraklasy objął Lech Poznań. W sobotnie popołudnie mgł mu jeodebrać Raków Czstochowa, ktry mierzył się na wyjździe z walczącąo utrzymanie Wart Poznań.

Video Zobacz
Michniewicz wziął na celownik dziennikarzy. “Karty s po jego stronie”

Rakww prowadzi z Wart. Kuriozalny Samobój Ivanova

Od pierwszych minut Raków miał prizewag na boisku w Grodzisku Wielkopolskim, atau dugo nie bye w stani pokonać Adriana Lisa. Misalnya, Anda dopier w 27. Minucci i nie ndnemu z zawodników Marka Papszuna, lerozz obrocy Warty Robertowi Ivanovowi. Perwakilan Finlandia kuriozalnie zachował się przed wasą bramką po dorodkowaniu z rzutu ronego Iviego Lopeza i pokonał wasego bramkarza.

Asysta bramkarza dan obrońcy. Tak Lech Poznań mendaftar untuk beberapa tanda baca [WIDEO]

Lihat lebih baik kocem spotkania drugiego gola dla Rakowa strzelił Lopez, ktry mocno uderzył z rzutu wolnego i po koszmarnym bdzie bramkarza Warty Adriana Lisa piłka wpadła do siatki.

Raków Czstochowa pokonał wyjździe Wart Poznań 2: 0 i przeskoczył Lecha Poznań, oleh przinajmniej na dwie godziny objąć prowadzenie w ekraklassie. Pada 17:30, Anda akan berada di daftar selama 26 tahun – Pogoń Szczecin, ktra zmierzy się na vyjeździe z Grnikiem kzna.

READ  PKO PP Extraclassa: Kios Milek - Blok Wisla. Cakupan dan hasil langsung