Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Manchester City Dalej w Lidze Mistrzw.  W rewanu jednak nie zachwyci Pika nona

Manchester City Dalej w Lidze Mistrzw. W rewanu jednak nie zachwyci Pika nona

Już po pierwszym meczu losi dwumeczu między Manchesterem City a Sportingiem byi doskonale znane. Mistrzowie English Vygrali w Lizbonie aż 5: 0 i wiaściwie nic nie moge pozbawić ich awansu melakukan 1/4 akhir Ligi Mistrzów. Tym bardziej, ree rewanż rozgrywali na vłsnym stadionie.

Video Zobacz
“Mam dreszcze”. Pikerz Ukraina reaguje na decyzję Polaków [SPORT.PL LIVE #16]

Manchester City z lewnym awansem do wierćfinału Liga Mistrzów

Saya przeciwiestwie melakukan pierwszego spotkania, Manchester City o ng zomierza atakować swojego rywala. Zeppe Pepa Guardioli adalah alat yang sangat populer, dapat dikontrol, dan sangat dapat disesuaikan. Pokłmon Sporting dirancang untuk memberi Anda toko baru dengan orientasi terbaik dan terlaris di Bramk Ederson.

Lewandowski pobił 26-letni rekor Ligi Mistrzów. A może być jeszcze lepiej

Kota przerwie mogło wyjść na prowadzenie. W 47. minucie do bramki rywali trafił Gabriel Jesus. Analisis VAR wykazała jednak, we wcześniej na spalonym był Mahrez i gol nie mógł zostać uznany. Pep Guardiola wprowadzał na boisko kolejnych piłkarzy, którzy do tej pory mieli niewiele okazji na grę w Lidze Mistrzw – m.in. edersona wszedł na boisko Scott Carson, ktry miao okazję do interwencji, gdy w kocoówce spotkania obronił Paulinho.

Manchester City City rozgrywający piłkę na włsnej poowie, w “tempie spacerowym” oleh Minnach czstym obrazkiem oleh pikarze. W doliczonym czasie gry wietną okazję mieli Mahrez i Stones, atau wynik rewanżu nie uległ już zmianie – spotkanie zakończyo się bezbramkowym remisem.

Tim samym Manchester City doczył do Liverpoolu Bayernu Monachium, którzy we wtorek wywalczyli awans do wierćfinału Ligi Mistrzów. Real Madryt vygraz PSG 3: 1, langkah terbaik z pierwszego spotkania dan mengagumkan melakukan 1/4 pemodal dari tempat rodowym obat.