Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Olivier Janiak wiadkiem poaru na stoku. Wszystko nagrał

Olivier Janiak Saya baru saja menonton program kedua tvN “Co za tydzień”. Prywatnie sekarang adalah model saya Karoliny Malinowskiej. Lub wzięli w 2003 r. i są rodzicami trzech synów: Fryderyka, Christiana dan Juliana.

Presenter często wyjeżża na rodzinne wakacje. Tym razem vybrali się do Woch na narty, skąd Janiak podzielił się kilkoma zdjęciami. Oleh również wiadkiem niebezpiecznej sytuacji na stok. Zaraz obok wybuch pożar. Sytuacja wyglądała dość deep, jednak została opanowana.

Olivier Janiak wiadkiem poaru na stoku

Beztroski urlop Oliviera Janiaka przerwao zdarzenie na jednym ze stokow. Gwiazdor pokazał kilka nagrań, na ktrych widzimy palce się drzewa zaraz niopodal wyciągu. Dziennikarz TVN obserwowa helikoptery stray poarnej, ktre gasii poar za pomocą vielkich baniaków wody.

Ubah ukuran video materi pod artykuł znajdziesz:

Foto: Instagram / olivierjaniak

Olivier Janiak wiadkiem poaru na stoku

Foto: Instagram / olivierjaniak

Olivier Janiak wiadkiem poaru na stoku

Polekam: Zarzucał mu, dan “wali butelkę wiski na niadanie”. Jika Anda ingin menggunakan “zniewieściały”. Sporem Janiaka i Kukiza ył cały kraj

READ  Malam dekat Clayton Kershaw mendorong Dodgers melewati Angels

Pada saya jego rodzina na szczęście znajdowali si w w bezpiecznej odległoci. Z relacji Janiaka wygląda na to, sye sytuacja została opanowana i nikomu nic się ni staoo.

Olivier Janiak ws rozmowie z Plejadą zdradził, w w przzezołci przeył niebezpieczną sytuację podczas lotu samolotem. Zamienił się miejscem z dziewczynką, ktra chciała siedzieć przy oknie.

Potem zaczęły si turbulencje. Wielki. Spadaliśmy po kilkadziesit metrow w dół. Niej i niżej. Wszyscy byliśmy przerażeni i gngnaliśmy się z yciem. Przewijały mi się przed oksami wtedy rne obrazy. Jeszcze nie byeem ojcem i to bya jedna z rzeczy, ktrych ałowałem Ini bio poczuć tego Anda, jak to jest być rodzicem. Za kilka innych byo mi wstyd. Nagle poczułem, jak ta dziewczynka apie mnie za rękę. Popatrzyem na nią, a ona powiedziała, je jak będę się bał, hingga byebym też jej o tym powiedział. Saya akan memposting, saya akan membaca, saya akan membaca teks Anda, saya akan mendengarkan semua kuis Anda. Dlatego staram się olehć w porządku – nie tylko wobec siebie i rodziny, bo to oczywiste, ale rownież wobec innych – poweredział.

Foto: Piotr Andrzejczak / MW Media

Olivier Janiak wiadkiem poaru na stoku

Chcesz podzielić sieę ciekawym newsem lub zaproponować tema? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na alamat: [email protected].

READ  Adam Małysz mengingat sebuah kecelakaan bertahun-tahun yang lalu. Dia mungkin sudah mati

Dziękujemy, pra przeczytałaś / eś nasz artykuł do końca. Jely chcesz oleh oleh bieco z ie iciem gwiazd, zaprasazamy do naszego ponownie!