Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Steam zaprasza na kolejny Next Fest

Zastanawiacie się, jakie gry będą w tym roku warte zakupu? Zajrzyjcie na Steam, dengan aktualnie można rozwiać tam sporo wątpliwości.

Festiwal Next Fest powraca na Steam

Lihat selengkapnya Jak określają untuk sami organizatorzy, mowa o wielodniowym więcie nadchodzących gier. Jakie atrakcje przygotowano?

Pamiętacie czasy, gdy większość gier przed premierą można było sprawdzić dzięki wersjom demo? Berikutnya Fest skupia się właśnie na nich, w tym przypadku mowa o ponad… 700 pozycjach. Poza tym omawiane wydarzenie ke również liczne transmisje na żywo, które przeprowadzą z reguły sami twórcy poszczególnych tytułów. Ile jest czasu na skorzystanie z przygotowanej oferty? Next Fest, a właściwie ta edycja, zakończy się 28 lutego.

Steam Next Fest – ersje demo warte sprawdzenia – Kangurek Kao i nie tylko

Trudno jest z tak obszernej listy wyłowić kilka czy kilkanaście tych wersji demo, które będą najbardziej interesujące dla wszystkich. Spróbować jednak można.

Z pewnością kusić może sekarang Kangurek Kao, którym rodzime studio Tate Multimedia pochwaliło się ledwie kilka tygodni temu. Jest też okazja sprawdzić chociażby Boundary i spróbować już teraz przekonać się, czy deklaracje twórców o wietnej oprawie graficznej mają jakąkolwiek rację oleh Nie brakuje również sporej gamy wszelkiej maści symulatorów, które cieszą się aktualnie naprawdę spororym wzięciem, Matchpoint – Kejuaraan Tenis dla lubiących gry sportowe, ale mających porzyk już wwkos ki.

 • Batas – sieciowa strzelanka podobno zachwycaja oprawą graficzną (premiera: 2022 r.)
 • JAUH: Mengubah Pasang – klimatyczna przygodówka osadzona w wiecie zniszczonym przez wielką powódź (premiera: 1 marca 2022 r.)
 • Simulator Pencuri 2 – tu tytuł mówi chyba wszystko (data perdana jeszcze nieujawniona)
 • Simulator Otopsi – połączenie symulatora autopsji i horroru (data perdana jeszcze nieujawniona)
 • Kangurek Kao – nowa wersja platformówki mającej niemałe grono sympatyków (premiera: lato 2022 r.)
Urucom wideo
 • Mimpi Buruk: Istana Pasir 1994 – horor survival trzecioosobowy, prekuel Daymare: 1998 (premiera: 2022 r.)
 • Pembangun Mesir – strategya ekonomiczna typu city-building w klimatach tytułowego Egiptu, ale sprzed wieków (premiera: I kwartał 2022 r.)
 • Simulator Pembangun – symulator budowy domu (premiera: 2022 r.)
 • Tantangan Peperangan – wedle twórców połączenie Dooma, Super Meat Boy i TrackManii (premiera: wiosna 2022 r.)
Urucom wideo
 • Matchpoint – Kejuaraan Tenis – symulator tenisa ziemnego (premiera: wiosna 2022 r.)
 • Simulator Burung – pierwszoosobowa gra fotograficzno – eksploracyjna” z polowaniem na ptaki, ale tylko za pomocą obiektywu (premiera: 2022 r.)
 • Ekspedisi Nol – gra akcji z elementami survival horroru z akcją osadzoną na syberyjskich pustkowiach (premiera: 2022 r.)
READ  Voici Flex, un protype d'astromobile lunaire en test dans le désert

Pełne zestawienie możecie znaleźć rzecz jasna w sklepie Steam. Dostpne wersje demo podzielono na kilka kategorii (pod względem gatunków gier), powinno olehć łatwiej odszukać ciekawe pozycje. A jeśli znaleźliście już coś godnego uwagi, podrzućcie w komentarzach.

ródło: Steam, Tate Multimedia, Warstride Challenges – Dream Powered Games