Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Biedronka rozdaje piwo. Nie uwierzysz, ile butelek możesz dostać za darmo!


Penulis: flickr.com
Biedronka


Promocje w Biedronce to zawsze szansa do zrobienia tanich zakupów. Często mamy tez okazję, spełniając odpowiednie warunki, wybrane produkty dostać za darmo. Tylko w sobotę 5.02.oferta Biedronki zachwyci wszystkich fanów piwa. W promocji mogą dostać za darmo dan 12 piw. Sprawd, co musisz zrobić, eby je zdobyć.

Promocja na darmowe piwo w Biedronce stała się już kultowa. W sobotę 5.02. powraca w wydaniu 12 +12 gratis”. Poowne wprowadzenie melakukan sklepów promocji na piwo ke odpowiedź na oczekiwania wielu klientów. W ofercie znajdują się różnego rodzaju piwa, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Promocją objęte będą produkty znanych i lubianych przez klientów marek, takich jak: ywiec, Somersby, Heineken, Desperados, Carlsberg, Zlatý Bažant oraz KARMI.

Nadciąga podwyżka dla emerytów! Menteri Maląg podała datę

Przy zakupie 24 butelek wybranych piw, od ceny cznej zakupów zostanie naliczony rabat o wartości 12 najtańszych butelek. Jeli produkty są w tej samej cenie, zniżka obejmie 12 z nich, a rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki. Piwa (również bezalkoholowe) będzie można kupić w butelkach o różnych pojemnościach: 0,33 l, 0,4 l, 0,5 l lub 0,58 l.

Promocja ważna z kartą Moja Biedronka obowiązuje w godzinach otwarcia sklepów sieci tylko w sobotę, 05 lutego 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. czny limit dzienny 24 piwa w butelkach bezzwrotnych (maks. 12 gratis) na kartę Moja Biedronka. Piwa promocyjne można mieszać dowolnie, według uznania.

Jest le – siada konsumpcja! Pola zaczynają mocno zaciskać pasa. Mama sekarang da…

Dla Niemców ceny w polskich sklepach są niskie

sonda

Czy polujesz dan promocje?