Sindobatam

Dapatkan berita terbaru

Tottenham-Everton.  Konser Kogutow w Londynie!  Wynik dan relacja.  Liga Primer

Tottenham-Everton. Konser Kogutow w Londynie! Wynik dan relacja. Liga Primer

Koguty wciąż są w grze nawet o awans do Ligi Mistrzów. Przess mezzem z Evertonem Tottenham plasował się na siódmym miejscu w tabel Liga Premier, tracąc do czwartych konierów sześć “oczek”. W swoim ostatnim mezzu angielskiej ekstraklasy pikarze Antonio Conte pokonali Leeds United Mateusza Klik 4: 0.

Stargie z Evertonem ułożyoo się dla Kogutów wręcz idealnie. Ju w 14. Michaela Keane’u minusie gry gospodarze wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieni. Nie mini trzy minuty, a byo już 2: 0. The Korean Heung-Min Son unik perfeksionis podanie prosthetic dan Dejana Kulusewskiego iw sytuacji sam na jamesem Pickfordem nie dał golkiperowi Everton najmniejszych szans.

Dirinci lebih dari 3: 0 untuk Kogutów podwyższy Harry Kane. Najlepszy snajper drużyny Conte vykorzystał podanie Matta Doherty’ego mocnym strzałem skierowa piłkę lakukan bramki gości. Statystyki w pierwszej poowie bye dla Everton bezlitosne – trzy stracone gole dan zero celnych strzałów na bramkę rywala.

Konser po zmianie stron Kogutów trwał w najlepsze. Już w 46. Obat kecil, asystą w poniedziałkowym starciu popisał się Kulusevski. Jego docadnie dorodkowanie zamienił na bramkę obrońca Tottenhamu Sergio Regililn.

Tonton Harry Kane minutiae pseudo swoje atau drug gola zdobył. Snajper Kogutów ma obecnie na swoim koncie 10 bramek w obecnym musim Premier League. Lakukan koka spotkania wynik nie uległ jużmianie, gospodarze triumfowali 5: 0.

READ  Liga. Sergio Aguero mengakhiri karirnya. Apa alasan dari keputusan ini?

Mainkan antologi Antonio Conte dengan Evertonem Droyna di Swojji Stroy Stato do czołówki Premier League. Koguty wciąż plasują się na siódmym miejscu w tabel, jednak ich strata do czwartego arnosolu obocnie zaledwie trzy “oczka”. Liderem angielskiej ekraklasy posting Obywatele z Manchester.

Tottenham Hotspur FC – Everton FC 5: 0 (3: 0)

bramki: Michael Keane (14 – gol samobójczy) Heung-Min Son (17), Harry Kane (37, 55), Sergio Reguilon (46)